VYRIAUSIOJO BUHALTERIO PASLAUGA

Buhalteris įmonėje – be galo svarbus asmuo. Jis padeda sutvarkyti visas įmonės dokumentacijas, užtikrinti sklandų darbų vykdymą bei buhalterinės apskaitos vedimą pagal numatytus LR teisės aktus bei tinkamą atsiskaitymą su darbuotojais. Jeigu įmonė nenori samdyti vyriausiojo buhalterio – mes galime padėti atliekant šią paslaugą.

Į vyriausiojo buhalterio paslaugas įeina:

  • Buhalterinės apskaitos politikos įmonei sudarymas

  • Buhalterinių operacijų patikrinimas

  • Įmonės ūkinės veiklos buhalterinių operacijų registravimas

  • Įmonės finansinės veiklos apskaitų ruošimas

  • Įmonės dokumentų patikrinimas

  • Mokesčių apskaičiavimai, deklaracijų teikimas

  • Ataskaitų įvairioms instancijoms rengimas

  • Apskaitos dokumentų kontrolė

  • Konsultavimas įvairiais susijusiais klausimais

Vyriausiojo buhalterio paslaugos vykdymas

Vyriausiojo buhalterio paslauga prasideda nuo įmonės išanalizavimo. Susipažinus geriau su klientu ir jau vykdoma buhalterine apskaita, galima pateikti tinkamus ir profesionalius sprendimus, kurie pagerins ir patobulins įmonės veiklos ataskaitų rengimą ir ruošimą. Vyriausiojo buhalterio patirtis leis atrasti tinkamiausius sprendimus kiekvienoje kėblioje situacijoje, kuri gali iškilti svarbiais momentais. 

Paslaugos nauda

Vyriausiojo buhalterio paslauga yra naudinga įmonėms, kurios turi tik apskaitininką ar kitą atsakingą asmenį, kuris atlieka smulkias buhalterines operacijas. Vyriausiasis buhalteris galės suteikti daugiau informacijos, atlikti daugiau skirtingų operacijų, nes tai leidžia jo kvalifikacija bei patirtis. Taip pat vyriausiasis buhalteris gali koordinuoti ir didesnę apskaitininkų komandą įmonėje ir užtikrinti darbų pasiskirstymą bei įvykdymą.

Tinkamai atliekama buhalterinė apskaita padeda išvengti daugybės problemų su įvairiomis institucijomis, tinkamai ir laiku pateiktos deklaracijos apsaugo nuo nenumatytų išlaidų už administracinius nusižengimus neatlikus to laiku. Vyriausias buhalteris padės užtikrinti, kad Jūsų įmonės veikla vyktų sklandžiai, būtų lengvai pasiekiama visa finansinė informacija, tinkamai įdarbinti darbuotojai bei laikomasi etiško ir skaidraus verslo modelio. 

Vyriausiojo buhalterio paslaugos yra teikiamos įmonėms visoje Lietuvoje.

Tvarkykite savo įmonės veiklos apskaitą su profesionalaus vyriausiojo buhalterio pagalba.

SUSISIEKTI