DARBŲ SAUGA

Saugią darbo aplinką ir sąlygas užtikrinti privalo kiekvienas darbdavys. Visa Jūsų įmonėje esanti darbuotojų saugos ir sveikatos sistema privalo būti reglamentuota vidiniais dokumentais, laikantis LR Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo. Tokius dokumentus galima rengti pasirinkus šablonus, tačiau užtikrinti visišką darbų saugą reikia individualių darbų saugos dokumentų. 

Mes galime padėti pasirūpinti visais reikiamais dokumentai bei tinkamai sureglamentuota darbų saugos tvarka Jūsų įmonėje. Atsižvelgiant į Jūsų įmonės pobūdį bei kuriamas darbo sąlygas, bus įteisinti reikiami aspektai, kurie atitiks Jūsų įmonės darbo specifiką.

Darbų saugos paslaugos:

  • Darbuotojų saugos ir sveikatos norminių dokumentų ruošimas

  • DSS komiteto ar darbuotojų atstovo (-ų) rinkimo ir veiklos dokumentų rengimas

  • Profesinės rizikos vertinimas

  • Privalomų deklaracijų teikimas VDI

  • Konsultacijos visais su darbuotojų sauga ir sveikata susijusiais klausimais

  • Konsultacijos Darbo teisės klausimais

  • Konsultacijos darbo santykių klausimais

  • Įmonių auditas bei išvadų pateikimas

Užtikrinti saugią aplinką darbe yra svarbus uždavinys kiekvienai įmonei. Reglamentuoti darbo saugos įstatai padeda geriau informuoti ir supažindinti darbuotojus su esama rizika, užtikrinti jų saugumą bei sveikatą. 

Kodėl verta darbų saugos paslaugoms samdyti mūsų komandą?

Profesionalūs specialistai ne tik padės parengti tinkamus ir reikalingus dokumentus darbų saugai įtvirtinti, bet ir konsultuos Jus visais iškilusiais klausimais. 

Jums nereikės kurti papildomos darbo vietos, rūpintis darbuotojo kvalifikacija ir tobulėjimu bei išlaikymu įmonėje. Išvengsite papildomų mokesčių mokėjimų. 

Taip pat taupysite savo bei savo darbuotojų laiką, nes visi reikiami dokumentai bus parengti specialistų ir Jums nebereikės dėl to rūpintis. Visi dokumentai ruošiami atsakingai, laiku pateikiami reikiamoms įstaigoms, todėl galite būti užtikrinti, kad savo darbo saugos dokumentacijas patikėjote į profesionalios komandos rankas.

Darbų saugos paslaugas teikiame įmonėms visoje Lietuvoje.

Rūpinkitės savo įmonės darbo sauga kartu su profesionalų pagalba.

SUSISIEKTI