BUHALTERINĖ APSKAITA ,,NUO – IKI’’

Kas yra buhalterinės apskaitos paslaugos?

Buhalterinė apskaita – tai pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas pagal  Lietuvos Respublikos norminius teisės aktus, finansinių ataskaitų ir mokesčių deklaracijų kontroliuojančioms institucijoms rengimas ir teikimas.

Jūsų įmonei suteiksime visas reikalingas buhalterinės apskaitos paslaugas. Dirbame su įvairių tipų ir dydžių įmonėmis, todėl mūsų turima patirtis leis priimti tinkamiausius Jums sprendimus. Profesionali komanda pasirūpins visa Jūsų įmonės buhalterine apskaita nuo mažiausių detalių iki sudėtingų procesų. Pakonsultuosime iškilus klausimams, patarsime ir padėsime priimti tinkamus sprendimus palankius Jūsų verslui.

Į šią paslaugą įeina:

 • Pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas

 • Mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas

 • Finansinių ataskaitų ruošimas

 • Mokėjimo planų rengimas

 • Reikiamų dokumentų ruošimas

 • Darbuotojų įdarbinimas ir atleidimas

 • Balanso, pelno nuostolių ir kitų metinių ataskaitų rengimas

 • Statistikos rengimas

 • Ataskaitų SODRAI rengimas

 • PVM mokėtojo įregistravimas

 • Konsultacijos įvairiais klausimais

Kodėl svarbu tinkamai vykdyti buhalterinę apskaitą?

Buhalterinė apskaita yra svarbi kiekvienam verslui – tinkamai atlikta apskaita padeda išvengti galimų problemų ir nesusipratimų. Todėl svarbu, kad visa informacija būtų tvarkoma kruopščiai ir laiku. Sistemingai vykdoma buhalterinė apskaita leidžia verslui veikti be papildomų problemų, visą informaciją pasiekti greitai ir patogiai. Tai padeda atlikti tinkamas analizes norint gerinti ir tobulinti įmonės veiklos principus, plėsti ją į įvairias rinkas.

Eurovaldymas komanda padės ne tik pasirūpinti visa Jūsų įmonės buhalterine apskaita, bet ir tinkamai strateguoti įmonės kaštus, laikytis skaidraus ir etiško verslo vykdymo principų, bei sklandaus darbų proceso. Mūsų tikslas – teikti aukštas buhalterinės apskaitos paslaugas kiekvienai įmonei, kad verslo pagrindas būtų kuo stabilesnis ir tvirtesnis. Kiekvieno kliento buhalterinę apskaitą analizuojame ir vedame individualiai pagal poreikius ir veiklos sritis. Mūsų daugiametė patirtis leis parinkti Jums optimaliausius sprendimus įvairiose situacijose bei užtikrinti skaidrų verslą.

Buhalterija nuotoliniu būdu

Mums nereikia įrengti papildomos darbo vietos, prie Jūsų buhalterijos galime prisijungti bet kuriuo metu. Taip Jūs sutaupote pinigų, o mes laiko.

Visą vykdomą buhalterinę apskaitą lengvai galėsite prieiti ir patys. Naudojant modernius įrankius galėsite matyti visus procesus, ataskaitas ir analizes. Visi Jūsų pateikiami duomenys yra atsakingai saugomi.

Pilnas buhalterinės apskaitos paslaugas teikiame įmonėms visoje Lietuvoje.

Leiskite profesionalams pasirūpinti Jūsų įmonės buhalterine apskaita.

SUSISIEKTI