ATSKIRO POBŪDŽIO BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Kiekvienai įmonei gali reikėti pagalbos. Jeigu Jūsų finansininkas nespėja atlikti darbų arba pasitaiko problemų pildant, teikiant informaciją ar kyla sunkumų kitose buhalterinėse situacijose, mes galime Jums padėti. Siūlome Jums atskiro pobūdžio buhalterines paslaugas.

Šios paslaugos yra pritaikomos pagal kiekvieno kliento poreikį. Tai gali būti:

  • Darbo užmokesčio apskaičiavimas

  • Pirminės dokumentacijos suvedimas į programą

  • Pardavimo sąskaitų išrašymas

  • Pagalba pildant ir teikiant informaciją įvairioms įstaigoms

  • Kitos reikalingos vienkartinės buhalterinės paslaugos

Kam naudingos atskiro pobūdžio buhalterinės paslaugos?

Susidūrus su vienkartinėmis nedidelėmis problemomis samdyti buhalterinių paslaugų įmonę ir mokėti už pilną paslaugų paketą gali būti nuostolinga ir nereikalinga. Jeigu įmonėje buhalterinė apskaita yra vykdoma tvarkingai savais resursais, samdyti papildomai specialistų nereikia. Tačiau iškilus smulkioms problemoms ar nespėjant su nustatytais terminais, Eurovaldymas specialistai yra pasiruošę pagelbėti. Šiomis paslaugomis paranku pasinaudoti tiek didelėms įmonėms, tiek mažoms. 

Padėsime Jums su įvairiomis buhalterinės apskaitos procedūromis, dokumentų ruošimu ar problemų taisymu. Jums nereikės mokėti už pilną buhalterinių paslaugų paketą, tik už tas paslaugas, kurios Jums yra reikalingos. Kiekvienos paslaugos yra susitariamos su klientu individualiai pagal atsiradusį poreikį.

Atskiro pobūdžio buhalterines paslaugas teikiame įmonėms visoje Lietuvoje.

Leiskite profesionalams pasirūpinti Jūsų įmonės buhalterine apskaita.

SUSISIEKTI