APLEISTOS BUHALTERIJOS TVARKYMAS

Kartais, net nežinant įmonės vadovui, įmonės buhalterija yra tvarkoma aplaidžiai ar netvarkoma visai. Pasirinkus neprofesionalius ar netinkamai apmokytus darbuotojus vykdyti buhalterinei apskaitai galima susilaukti daugybės problemų: administracinės baudos, įvairūs finansiniai nuostoliai, prastas įmonės įvaizdis. Tokiu atveju mes siūlome Jums apleistos buhalterijos tvarkymo paslaugą.

Į šią paslaugą įeina:

  • Atliekamas auditas esamai situacijai įvertinti

  • Suvedami reikalingiausi dokumentai

  • Užregistruojamos finansinės ir ūkinės operacijos

  • Ištaisomos anksčiau padarytos klaidos

  • Apskaičiuojami mokėtini mokesčiai

  • Naujų finansinių ataskaitų paruošimas

  • Mokesčių deklaracijų pateikimas

  • Kiti darbai pagal poreikį

Kaip žinoti, kad buhalterinė veikla nevykdoma/vykdoma klaidingai?

Dažniausiai apleista buhalterija išaiškėja teikiant deklaracijas ar ataskaitas, kuomet nesutampa esami duomenys. Jeigu šios klaidos kartojasi ilgą laiką, tai pirmasis ženklas, kad buhalterinė įmonės situacija gali būti ir prasta ir gali reikėti pagalbos.

Jeigu įmonėje visai nebuvo vykdoma buhalterinė apskaita, taip pat galima susidurti su daugybe problemų bei nuostolių. 

Dar vienas svarbus aspektas – net nevykdant įmonės veiklos, buhalterinė apskaita yra būtina. Jeigu įmonės veiklą norima sustabdyti visiškai, ją būtina tinkamai likviduoti.

Su apleistos buhalterijos tvarkymu galima susidurti ir išėjus buhalteriui ar asmeniui, kuris tvarkė visas apskaitas, iš darbo. Jeigu laiku nėra surandamas tinkamas asmuo, buhalterinės veiklos apskaitos gali sustoti, o jas sutvarkyti už ilgą laikotarpį tikrai užtruks.

Svarbu, kad įmonės buhalteriją vestų savo srities profesionalas. Tai padės išvengti nenumatytų klaidų, dokumentų ar ataskaitų trūkumo, nesutapimų ir papildomų nuostolių ar baudų. 

Atstatyti klaidingą ar nevykdytą buhalterinę apskaitą gali prireikti laiko. Tai priklauso nuo situacijos, kiek laiko apskaita buvo nevykdoma ar vykdoma klaidingai, kokio sudėtingumo yra situacija, kurioje atsiduria įmonė. 

Apleistos buhalterijos tvarkymo paslaugos teikiame įmonėms visoje Lietuvoje.

Patikėkite savo buhalterines apskaitas profesionalų komandai, kuri padės atrasti geriausius ir optimaliausius sprendimus būtent Jums.

SUSISIEKTI